Obserwuj w Google News

Żebrząca matka pięciorga dzieci wygrała ogromną sumę w loterii. "Łzy szczęścia"

PAP
1 min. czytania
09.08.2022 20:27
Zareaguj Reakcja

Matka pięciorga dzieci, żebrząca na ulicach Alicante w Hiszpanii, niespodziewanie wygrała w loterii, zdobywając w niej blisko 1,3 mln euro. - Dotychczas nie wiedziałam, co to łzy szczęścia - powiedziała Hiszpanka po odebraniu nagrody.

Żebrząca matka wygrała na loterii 1,3 mln euro
fot. Kitsada waisayakul/Shutterstock, Elpais.com (screenshot)

Jak napisał dziennik “El Pais”, kobieta o imieniu Mercedes wielokrotnie prosiła na ulicy przechodniów o środki na zakup żywności i od dłuższego czasu borykała się z problemami finansowymi.

Żebrała z dziećmi na ulicy. Wygrała 1,3 mln euro w loterii

Według sąsiadów żebraniem na ulicy zajmował się dotychczas również jej mąż, a małżeństwo często otrzymywało materialne wsparcie od innych osób z dzielnicy La Florida w Alicante na południowym wschodzie kraju.

Z ustaleń “El Pais” wynika, że Mercedes nie tylko regularnie żebrała pod sklepami w Alicante, ale też systematycznie brała udział w loteriach. Po tym, jak wybrane przez nią liczby okazały się zwycięskie, powiedziała, że "dotąd nie znała łez ze szczęścia".

Redakcja poleca

RadioZET.pl/PAP/“El Pais”