Obserwuj w Google News

Nauczyciel pobił ucznia w trakcie lekcji. Do szkoły przyjechała karetka

2 min. czytania
16.01.2023 12:14
Zareaguj Reakcja

Dramatyczne sceny w jednej ze szkół w mieście Humble w Teksasie. Nauczyciel zaatakował w trakcie lekcji ucznia, który jego zdaniem zachowywał się za głośno. Chłopiec został dotkliwie pobity, a do szkoły musiała przyjechać karetka pogotowia.

nauczyciel pobił ucznia
fot. Shutterstock/ YouTube

Do szokującego zdarzenia doszło w liceum w mieście Humble. Nauczyciel zaatakował jednego z uczniów, bo jego zdaniem zachowywał się on zbyt głośno. Mężczyzna nie próbował jednak wytłumaczyć chłopcu, aby zachowywał się inaczej. Nie ukarał go też wpisem do dziennika.

Nauczyciel znał tylko jedno rozwiązanie - przemoc. - Stał przed nim, obrażając go. Mój syn odparł: "Kazał mi pan być cicho. Nic więcej nie powiem" i wtedy, jak mi powiedziano, nauczyciel wyrwał spod mojego dziecka krzesło - powiedział ojciec zaatakowanego chłopca w rozmowie z Fox News.

Redakcja poleca

USA. Nauczyciel pobił ucznia w trakcie lekcji. Wideo

Mężczyzna na tym nie poprzestał. Gdy wyrwał spod ucznia krzesło, rzucił się na niego i zaczął go bić. Wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie, ale na szczęście inni uczniowie nie pozostali bierni i w końcu odciągnęli swojego nauczyciela od kolegi.

Oglądaj

Chłopak został mocno pobity - informuje Fox News. Do szkoły musiała przyjechać karetka pogotowia. Obrażenia były na tyle dotkliwie, że uczeń musiał opuścić placówkę o kulach.

Nauczyciel, który zaatakował chłopca, został wysłany na przymusowy urlop. W sprawie wydarzeń w szkole w Humble wszczęte zostało śledztwo. Ojciec ucznia jest jednak oburzony, że pedagog nie poniósł jak dotąd bardziej dotkliwych konsekwencji swojego zachowania. - To nie powinno było się zdarzyć. To jest niedopuszczalne - mówił ojciec nastolatka.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Fox News/ YouTube