Obserwuj w Google News

Zwłoki kobiety owinięte w prześcieradła w wózku. To zaginiona 21-latka

1 min. czytania
18.03.2023 18:54
Zareaguj Reakcja

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 21-latki, która w styczniu wsiadła do taksówki z popularnej aplikacji na telefon i przepadła bez śladu. Skrępowane zwłoki młodej kobiety znaleziono w sklepowym wózku na zakupy. Policja szuka sprawcy brutalnego zabójstwa.

Rosa Chacon
fot. fox32chicago

Rosa Chacon, 21-latka pochodząca z Gwatemali, zaginęła w tajemniczych okolicznościach w Chicago 18 stycznia. Dziewczyna była widziana po raz ostatni w pobliżu South St. Louis Avenue, gdy wsiadała do taksówki. Wychodząc z domu nie zabrała ze sobą żadnych dokumentów ani okrycia wierzchniego.

USA. Zaginiona 21-latka nie żyje. Znaleźli skrępowane zwłoki

Rodzina była sfrustrowana reakcją policji na zaginięcie Rosy. – Policjant powiedział, że aby mogli zrobić cokolwiek, musi zostać popełnione przestępstwo – ujawnił chłopak 21-latki. – Musieliśmy wynająć prywatnego detektywa, aby znaleźć trop. To on nam pomógł – powiedziała Vanessa Delossantos, przyjaciółka rodziny.

Redakcja poleca

Poszukiwania doprowadziły ostatecznie do odnalezienia ciała. Rosa została znaleziona martwa w dzielnicy Little Village. Jej zwłoki leżały związane i owinięte w prześcieradła w sklepowym wózku na zakupy. Lekarz sądowy hrabstwa Cook bada w tej chwili przyczyny śmierci 21-latki.

Policjanci z Chicago poszukują osób, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy tej zbrodni. Rodzina zaoferowała wysoką nagrodę. W przypadku udzielenia informacji, które przyczynią się do schwytania sprawcy morderstwa, zostanie wypłacone 15 tys. dolarów.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/abc7chicago