Obserwuj w Google News

50-latek uprawiał seks przez dobę bez przerwy. Skończyło się to dla niego fatalnie

1 min. czytania
24.05.2023 09:22
Zareaguj Reakcja

To był seksualny maraton po narkotykach - pisze “La Repubblica” o przypadku 50-letniego Niemca, który podczas wakacji w Toskanii uprawiał seks bez przerwy przez dobę. Niestety, skończyło się to dla niego fatalnie.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Shutterstock/Stefano Guidi/Zdjęcie ilustracyjne

50-letni obywatel Niemiec trafił do szpitala w Grosseto w ciężkim stanie. Mężczyzna wraz z żoną zorganizował seksualny maraton, który trwał między 10 a 11 maja w pensjonacie u podnóża góry Amiata w Castel del Piano w Toskanii.

50-latek miał zażyć leki na potencję oraz duże ilości MDMA (ecstasy). Po około dobie uprawiania seksu z żoną źle się poczuł. Sytuacja była na tyle poważna, że karetka zabrała go do szpitala Ospedale Della Misericordia w Grosseto.

Redakcja poleca

Włochy. 50-latek w szpitalu po "seksualnym maratonie"

Lekarze stwierdzili, że stan 50-latka jest ciężki. Jak podają włoskie media, doznał  wstrząsu septycznego. Szpital nie ujawnił, co było przyczyną sepsy, ale poinformowano, że u mężczyzny rozwinęła się częściowa martwica prącia i moszny.

Turysta tydzień spędził w stanie śpiączki farmakologicznej na oddziale intensywnej terapii. Po upływie 10 dni mężczyzna zaczął dochodzić do siebie, ale - jak pisze “La Repubblica” - grozi mu utrata zdolności do erekcji, a nawet amputacja penisa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"La Repubblica"/Ilgiunco.net