Obserwuj w Google News

Wyciekła sekstaśma nastolatków. Policja bada sprawę

1 min. czytania
24.01.2023 15:46
Zareaguj Reakcja

Do sieci wyciekła sekstaśma przedstawiająca parę balijskich nastolatków. Policja w Buleleng wszczęła śledztwo. Istnieje podejrzenie wykorzystania seksualnego.

radiowóz
fot. Shutterstock.com (zdj. ilustracyjne)

Zgłoszenie na policję złożyła nastolatka i jej rodzina. Tak zareagowali po tym, jak wideo przedstawiające parę młodych ludzi wyciekło do internetu.

Bali. Sekstaśma z udziałem nastolatków w sieci

Według ustaleń funkcjonariuszy na sekstaśmie uchwycono młodego mężczyznę, który filmował stosunek seksualny ze swoją dziewczyną. Nastolatka niechętnie dawała się nagrywać i wielokrotnie próbowała zakryć twarz rękoma. Jej partner za każdym razem chwytał ją za ręce.

Redakcja poleca

- Wciąż to badamy. Bohater filmu jest jej chłopakiem lub byłym chłopakiem - oświadczył rzecznik policji w Buleleng Gede Sumarjaya, cytowany przez lokalny portal coconuts.co. Jak dodał, z nagrania jasno wynika, że nastolatek ma bliskie relacje z ofiarą.

Sprawą zajmuje się Departament Ochrony Kobiet i Dziecka w Buleleng. Policja nie wyklucza, że chłopak sam opublikował sekstaśmę w sieci. Osobom uznanym za odpowiedzialne za tworzenie i rozpowszechnianie materiałów pornograficznych oraz wykorzystanie seksualne dzieci grozi surowa kara.

Indonezja jest krajem z najliczniejszą populacją muzułmanów na świecie. Stanowią oni niemal 90 proc. mieszkańców. W grudniu przyjęto prawo uznające seks pozamałżeński za przestępstwo. Przepisy mają formalnie wejść w życie za trzy lata.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/coconuts.co