Obserwuj w Google News

21-latek brutalnie zgwałcił 94-letnią prababcię kolegi. "Rozebrał się, wpadł w szał"

1 min. czytania
24.04.2023 08:14
Zareaguj Reakcja

Pochodzący z Krymu 21-letni Siergiej zgwałcił prababcię swojego przyjaciela – poinformował rosyjski portal „Dash”. Został aresztowany, ale jego rodzina odgraża się krewnym zgwałconej kobiety za wyrządzenie krzywdy młodemu mężczyźnie.

21-latek zgwałcił prababcię
fot. screen: Mash/Telegram

Jak poinformował w niedzielę 23 kwietnia rosyjski portal Mash, 21-letni Siergiej, pochodzący ze wsi Izobilnoje (na południu okupowanego Krymu) postanowił spotkać się z dawnym kolegą ze szkoły. Kompan zgodził się, ale zaznaczył, że nie ma go w domu, a wcześniej Siergiej może poczekać z jego 94-letnią prababcią.

Zgwałcił 94-letnią prababcię przyjaciela. "Wpadł w szał"

21-latek wszedł do domu i zgwałcił starszą kobietę. "Podchmielony mężczyzna przyszedł z wizytą, rozebrał się, wpadł w szał i zaatakował starszą kobietę. Kiedy przyjechał prawnuk ofiary, zobaczył, jak jego najlepszy przyjaciel chrapie na ciele swojej prababci" – podał portal Mash na Telegramie.

Redakcja poleca

Siergiej uciekł z mieszkania i schował się w samochodzie. Nie umknął jednak policjantom, którzy wyciągnęli go z pojazdu i zabrali na komisariat. W całej historii bulwersuje również inny wątek – rodzina Siergieja miała zacząć grozić krewnym zgwałconej kobiety. Czytamy, że "obiecali zabić rodzinę ofiary", ponieważ miała "zrujnować życie ich syna".

RadioZET.pl/Mash-Telegram