Cztery ciała w mieszkaniu. Dwóch chłopców zostało uduszonych [NOWE FAKTY]

Redakcja
23.12.2018 09:35
Cztery ciała w mieszkaniu. Dwóch chłopców zostało uduszonych [NOWE FAKTY]
fot. PAP

Dwóch chłopców, których ciała znaleziono w sobotę w Pyrzycach (Zachodniopomorskie), zostało uduszonych - wynika z nieoficjalnych informacji PAP. Nie żyje także ich matka. Mężczyzna, który miał dokonać zbrodni, a następnie popełnić samobójstwo, był obywatelem Hiszpanii.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ciała czterech osób znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań w Pyrzycach. Śledztwo w tej sprawie wszczęła tamtejsza prokuratura rejonowa. Jak poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska, "postępowanie prowadzone jest w kierunku podejrzenia popełnienia zbrodni zabójstwa".

Na miejscu pracował prokurator, a także policjanci i biegły z zakresu medycyny sądowej. Prokuratura nie podaje na razie więcej szczegółów.

Według niepotwierdzonych informacji PAP, zbrodni miał dokonać obywatel Hiszpanii, który udusił dwóch chłopców, a także zabił swoją konkubinę. Następnie miał popełnić samobójstwo.

Zobacz także

Jak podaje "Gazeta Wyborcza", z mieszkania udało się uciec dziewczynce, siostrze chłopców. Według informacji na internetowej stronie dziennika, jest ona pod opieką psychologów.

Cztery ciała w mieszkaniu w Pyrzycach:

RadioZET.pl/PAP/DG