Zaginęła 13-letnia Zuzanna. Ostatni raz była widziana dzień przed Wigilią

Redakcja
26.12.2018 18:02
Gdańsk. Zaginęła 13-letnia Zuzanna Sienkiewicz. Ostatni raz była widziana dzień przed Wigilią
fot. Justyna Dudek/Facebook

Gdańska policja i rodzina poszukuje 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz. Dziewczyna była ostatni raz widziana dzień przed Wigilią. Wszystkie osoby, które mają informację o poszukiwanej, proszone są o kontakt ze śledczymi. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Zuzanna Sienkiewicz z Brzeźna ostatni raz była widziana 23 grudnia w południe w okolicy Galerii Bałtyckiej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. 

Nastolatka jest szczupłej budowy ciała, ma 165 centymetrów wzrostu, ma proste i długie za ramiona blond włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę kapturem z futerkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy i granatowe zimowe buty.

Zobacz także

Od niedzieli 13-latka nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Jak powiedział Mariusz Chrzanowski, rzecznik gdańskiej policji, dziewczyna już kilka razy uciekała z domu.

Za informacje o miejscu pobytu Zuzanny przewidziana jest nagroda pieniężna w wysokości tysiąca złotych. Rodzina dziewczyny prosi o kontakt pod numer telefonu: 579-639-883 lub 668-426-571.

Informacje o zaginionej zbiera również gdański komisariat policji w Nowym Porcie. Można je zgłaszać pod numerem tel. 58 52 11 722 lub pod numer alarmowy 112. 

Poszukiwana 13-letnia Zuzanna
Poszukiwana 13-letnia Zuzanna

Zobacz także

RadioZET.pl/Radio Gdańsk/PTD