Zamknij

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Samochód roztrzaskany, lądował śmigłowiec LPR

27.05.2022 07:39
wypadek
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w wypadku, do którego doszło w piątek na drodze krajowej nr 15 w Lubawie. Zderzyły się dwa samochodowy osobowe i ciężarówka - podali drogowcy z GDDKiA w Olsztynie.

Do wypadku doszło ok. 5.30 między Brodnicą a Ostródą. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Jak podaje portal infoilawa.pl, tragedia wydarzyła się na ulicy Toruńskiej.

Wypadek w Lubawie. Jedna osoba nie żyje

Zderzyły się trzy samochody: ciężarowy i dwa osobowe, oba marki Audi. Jedna osoba zginęła na miejscu. Pozostałe dwie strażacy musieli wydostać z roztrzaskanego samochodu za pomocą narzędzi hydraulicznych. Są nieprzytomne, w stanie ciężkim - przekazał serwis infoilawa.pl. 

Ranne osoby podróżowały audi. Drugim samochodem tej marki i ciężarówką jechali tylko kierowcy - oni nie ucierpieli. Na miejsce wezwano m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja wprowadziła objazdy przez miasto ulicami: Grunwaldzką, Gutenberga, Kupnera i Wyzwolenia. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godzin.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/infoilawa.pl/PAP - Agnieszka Libudzka

C