19-latek w Audi zderzył się z TIRem. Auto rozpadło się na kawałki [ZDJĘCIA]

Redakcja
20.05.2018 21:32
19-latek w Audi zderzył się z TIRem. Auto rozpadło się na kawałki [ZDJĘCIA]
fot. Policja Lubelska

W nocy z soboty na niedzielę na DK-19 w miejscowości Paszki Małe doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak informuje lubelska policja, około godziny 00:20 w miejscowości Paszki Małe na drodze krajowej nr 19 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Audi A4 - 19-letni mieszkaniec gminy Kock, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym.

Tirem kierował 28-letni obywatel Rosji. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy wylądowały w przydrożnym rowie. Niestety w wyniku wypadku kierowca audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast Rosjanin z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 

Wypadek na DK 19. Policja opublikowała dramatyczne ZDJĘCIA: 

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładny przebieg całego wypadku.

Zobacz także

Policja apeluje do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. ''Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Wielu tragedii na drodze można uniknąć poprzez właściwe zachowanie'' - piszą funkcjonariusze. 

RadioZET.pl/DG