Zamknij

Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Dziecko wpadło do stawu

14.05.2021 21:42
3-latka nie żyje
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe)

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności śmierci 3-letniej dziewczynki. W piątek po południu w Skrzetuszewie (woj. wielkopolskie) dziecko wpadło do stawu. Niestety, reanimacja nie przyniosła efektu.

Wypadek, o którym poinformował lokalny portal gniezno24.com, miał miejsce w piątek ok. godz. 16. Do akcji w Skrzetuszewie w powiecie gnieźnieńskim (woj. wielkopolskie) wezwano trzy zastępy straży pożarnej, wykorzystano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Skrzetuszewo. 3-latka wpadła do stawu. Dziewczynka nie żyje

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 3-letnia dziewczynka znajdowała się w pobliżu domu. W pewnym momencie dziecko oddaliło się i wpadło do stawu znajdującego się w okolicy. Służby ratunkowe reanimowały ją przez godzinę, ale niestety, 3-latki nie udało się uratować. 

"Wszystkie okoliczności wskazują na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Rodzina została objęta pomocą psychologa" - przekazała Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie (cytat za: gniezno24.com). Śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci dziewczynki. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/PAP/gniezno24.com