Zamknij

W Gliwicach zaginęła Barbara Petrycka. Mieszkańcy i internauci prowadzą poszukiwania

Redakcja
30.12.2018 20:30
W Gliwicach zaginęła Barbara Petrycka. Mieszkańcy i internauci prowadzą poszukiwania
fot. Policja

W Gliwicach zaginęła Barbara Petrycka. Kobieta wyszła z domu tuż przed świętami i do tej pory nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. W jej poszukiwana zaangażowali się internauci i mieszkańcy województwa śląskiego. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

20 grudnia br. w godzinach 7:10-13:30 Barbara Petrycka wyszła z domu w Gliwicach (województwo śląskie) i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Tego dnia przed południem zarejestrowała ją jedna z kamer monitoringu na ulicy Franciszkańskiej. 

44-latka o godzinie 16 miała pojawić się w pracy. Nie dotarła na miejsce. Wychodząc z domu nie wzięła ze sobą dokumentów ani telefonu.

Zaginęła Barbara Petrycka

W poszukiwania zaginionej kobiety zaangażowała się lokalna społeczność oraz internauci. Na Facebooku powstała specjalna grupa: "Sprawa Zaginionej Barbary Petryckiej". 29 grudnia zorganizowano ochotniczą akcję poszukiwawczą. Kilkaset osób w odblaskowych kamizelkach przeszukało gliwickie lasy. 

foto1
fot. Facebook screen

Barbara Petrycka w chwili zaginięcia była ubrana w kurtkę pikowaną w kolorze niebieskim oraz dżinsy w kolorze granatowym z przetarciami. 

Rysopis:

  • Wzrost: 165 cm
  • Wiek: 44 lata
  • Włosy: ciemne

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje o zaginionej jest proszona o kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach pod numerem telefonu: (0-32) 200 1444

RadioZET.pl/DG