Zamknij

Nie żyje ceniona urzędniczka. "Zawsze pierwsza, by pomagać innym"

19.01.2022 18:03

Żanetta Kaźmierczak nie żyje. Lubiana przez współpracowników urzędniczka, dyrektorka GOSiR w Osielsku, miała 44 lata. "Nie bała się podejmować wyzwań i trudnych decyzji" - wspominają ją koledzy i koleżanki.

Żanetta Kaźmierczak
fot. Facebook.com/Gmina Osielsko

Smutne informacje dochodzą z Osielska (kujawsko-pomorskie). Nie żyje tamtejsza urzędniczka Żanetta Kaźmierczak, która pracowała jako dyrektorka Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Osielsku.

Żanetta Kaźmierczak nie żyje. Była propagatorką nordic walking

Żanetta Kaźmierczak zmarła 17 stycznia w wieku 44 lat. Nie są znane przyczyny zgonu. Serdeczną koleżankę pożegnali za pośrednictwem facebookowej strony gminy Osielsko jej współpracownicy.

"Żanetta Kaźmierczak była dla nas wspaniałą przyjaciółką i koleżanką. Zawsze pierwsza, by pomagać innym, nie bała się podejmować wyzwań i trudnych decyzji. Swoimi działaniami wspierała kluby i jednostki pozarządowe w Gminie Osielsko. Każdy z nas wie, jak bardzo będzie nam Jej brakować" - napisano na profilu gminy.

Uwielbiana przez kolegów urzędniczka zasłynęła nie tylko za sprawą swojej pracy, ale także hobby. Była propagatorką aktywnego trybu życia. "Dzięki jej pracy co roku do Osielska zjeżdżają setki uczestników i kibiców Mistrzostw Polski w nordic walking" - czytamy.

Pogrzeb Żanetty Kaźmierczak odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Żołędowie 22 stycznia, w sobotę, o godz. 11:00.

RadioZET.pl