Zamknij

Tragiczna śmierć młodej modelki. Zginęła podczas robienia selfie

13.01.2020 14:28
Madalyn Davis
fot. Sky News/ Screen

21-letnia brytyjska fotomodelka Madalyn Davis wybrała się na wakacje do Australii. Wyjazd miał jednak tragiczny finał. W trakcie próby wykonania selfie, Davis spadła z 30-metrowego klifu Diamond Bay. Jej ciało znaleziono po kilku godzinach.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Madalyn Davies zginęła 11 stycznia. Młoda kobieta wracała nad ranem z imprezy w Vaucluse. Towarzyszyła jej grupa znajomych. Ok. godz. 6.30 wpadła na pomysł, aby zrobić sobie zdjęcie na popularnym klifie – Diamond Bay.

Zobacz także

Według ustaleń policji, 21-latka wraz ze znajomymi wspięła się na ogrodzenie znajdujące się na krawędzi urwiska. Davies chciała wykonać zdjęcie na tle wschodu Słońca, dokładnie obejmując piękny krajobraz. W pewnym momencie kobieta potknęła się i spadła w 30-metrową przepaść. Jej ciało znaleziono po kilku godzinach.

skynews-madalyn-davis-australia_4890531
fot. Sky News

- Niecałe 2 godziny przed tą tragedią dobrze się bawiliśmy i spędzaliśmy czas, żyjąc marzeniami w Australii – napisał w mediach społecznościowych jeden ze znajomych Davies.

Zobacz także

Klify Diamond Bay są popularne wśród turystów odwiedzających Sydney. Władze miasta zapowiedziały już podjęcie konkretnych działań, w celu zwiększenia bezpieczeństwa w tych miejscach.

Zobacz także

RadioZET.pl/ Sky News