Zamknij

Strzelanina przy plaży w popularnym kurorcie. Wielu rannych, jedna osoba walczy o życie

18.07.2022 12:50

Co najmniej pięć osób ucierpiało w strzelaninie, do której doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w klubie Opium w hiszpańskim kurorcie Marbella – podaje serwis gazety "El Pais". Cztery osoby mają rany postrzałowe, z czego jedna walczy o życie. Sprawca został ugodzony ostrym narzędziem w głowę i klatkę piersiową.

Strzelanina w klubie w kurorcie w Hiszpanii
fot. screen El Mundo oraz Predator/Twitter.com (2)

Strzelanina w klubie nocnym w Marbelli. Policja z kurortu na południu Hiszpanii otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu po godzinie 1 w nocy w poniedziałek.

Na miejscu potwierdzono, że są poszkodowani. Wskutek postrzałów ucierpiały cztery osoby, w tym mężczyzna narodowości irlandzkiej. Jedna z postrzelonych osób jest w szpitalu w stanie ciężkim.

Strzelanina przy plaży w popularnym kurorcie 

Hiszpańskie media podają, że piątym rannym jest sprawca strzelaniny. Miał zostać ugodzony ostrym narzędziem - ma rany kłute głowy i klatki piersiowej. Również trafił do szpitala w ciężkim stanie. Sąd nakazał jego aresztowanie.

Wszystko wskazuje, że w klubie doszło do rękoczynów, które wymknęły się spod kontroli. Na nagraniach, które pojawiły się w sieci, widać, że klub był pełen bawiących się ludzi. Gdy rozległy się strzały, uczestnicy zabawy zaczęli uciekać w panice.

Policja Narodowa Hiszpanii wyjaśniła, że w sprawie zostało wszczęte śledztwo.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/El Pais/El Mundo