Zamknij

Policjanci zajrzeli do dziury w jezdni. Nie spodziewali się takiego odkrycia

Redakcja
31.01.2019 20:40
Policjanci zajrzeli do dziury w jezdni. Nie spodziewali się takiego odkrycia
fot. Twitter screen

FBI prowadzi śledztwo po znalezieniu podziemnego tunelu prowadzącego do banku na Florydzie. Funkcjonariusze nie mają pojęcia, kto go wykopał i kiedy. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Michael Leverock z FBI w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że policjanci z Pembroke Pines na Florydzie otrzymali telefon informujący o zapadlisku na drodze w pobliżu oddziału banku Chase Bank.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zorientowali się, że dziura w nawierzchni drogi jest wejściem prowadzącym do pobliskiego banku. Śledztwem zajęło się FBI. Tunel znajdował się w pobliżu zalesionego obszaru na południe od banku, który mieści się w kompleksie handlowym po drugiej stronie ulicy. 

- To naprawdę wyjątkowy przypadek. Takie rzeczy widziałem tylko na filmach - powiedział cytowany przez USA TODAY Michael Leverock. 

Policja Pembroke Pines użyła małego łazika do zbadania wnętrza tunelu. Agenci FBI odnaleźli w nim kabel zasilający, generator prądu, zabłocone buty i niewielką drabinę. Na razie nie dokonano żadnych aresztowań. Sprawa jest rozwojowa. 

RadioZET.pl/USA TODAY/DG