Zamknij

Oblali 3-letniego chłopca kwasem siarkowym. W więzieniu przeżyli piekło

Redakcja
08.03.2019 22:17
Oblali 3-letniego chłopca kwasem siarkowym. W więzieniu przeżyli piekło
fot. DailyMail

W lipcu 2018 roku sklepie Home Bargains w Worcester w Wielkiej Brytanii, pięciu mężczyzn dokonało brutalnego ataku na 3-letniego chłopca. Całą sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Napastnicy oblali dziecko kwasem siarkowym. Ataku dokonali na zlecenie ojca 3-latka.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Ojciec 3-letniego chłopca był mózgiem całej zbrodni. Zlecił atak na własne dziecko, bo chciał w ten sposób zemścić się na swojej byłej żonie, która przejęła opiekę nad dziećmi.

Zobacz także

Ataku dokonało pięciu mężczyzn. W grupie tej nie było jednak zleceniodawcy. Mężczyźni zaatakowali malutkiego chłopca w supermarkecie w Worcester w Wielkiej Brytanii. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Podczas procesu odtworzono nagranie ze sklepowych kamer. Słychać na nim jak chłopiec krzyczy: „boli, boli!”

Jednym z napastników był Jabar Pakita, który wraz z trzema kompanami został skazany na 12 lat więzienia. Adwokat Pakity w rozmowie z mediami powiedział, że mężczyzna został w więzieniu dosłownie zmasakrowany przez innych więźniów.

Zagłosuj

12 lat więzienia to wystarczająca kara?

Liczba głosów:

Zobacz także

- Nigdy nie spotkałem się z czymś takim, z sytuacją, żeby tylu ludzi było zamieszanych w atak na dziecko – komentuje sprawę sędzia Juckes.

 Chłopiec wraca już do zdrowia. Do końca życia będzie miał jednak blizny na czole i ramionach.

RadioZET.pl/DailyMail/BM