Obserwuj w Google News

Bestialsko zabił psa, wszystko nagrywał. Nowe informacje ws. zwyrodnialca

1 min. czytania
10.08.2022 10:54
Zareaguj Reakcja

Jest kolejny wyrok dla Rafała B. spod Sycowa skazanego za celowe przejechanie psa. Mężczyzna chwalił się w internecie nagraniem z tego zdarzenia. Teraz oskarżony odpowie za grożenie śledczym i wolontariuszkom schroniska.

Bestialsko zabił psa, wszystko nagrywał. Nowe informacje ws. zwyrodnialca
fot. Facebook/Przyjaciele zwierząt/Printscreen

Do bestialskiego zamordowania psa doszło 2 czerwca 2019 roku pod Sycowem (województwo dolnośląskie). Rafał B., kierujący busem, kilkukrotnie przejechał zwierzę, które leżało przy drodze. Piesek skomlał i wył pod kołami samochodu, a Rafał B. nie zważając na niewyobrażalne cierpienie zwierzęcia, na koniec najechał mu na głowę.

Kolejny wyrok przeciwko Rafałowi B.

Oskarżony dostał za to jedną z najwyższych możliwych kar w Polsce - 4 lata i 3 miesiące więzienia. Teraz Rafał B. został skazany ponownie, tym razem na 1,5 roku więzienia. Mężczyzna groził  wolontariuszkom schroniska oraz śledczym, którzy doprowadzili do jego skazania.

- Biorąc pod uwagę ilość i rodzaj zachowań oskarżonego, to, że były one udostępnione w internecie, to wszystko są okoliczności obciążające - powiedziała Radiu ZET sędzia Paulina Krzemińska z Sądu Rejonowego w Trzebnicy. Wyrok nie jest prawomocny

Redakcja poleca

RadioZET.pl