Obserwuj w Google News

Dramatyczny wypadek na S3. Dachował fiat, dwie osoby w szpitalu

1 min. czytania
14.09.2022 16:10
Zareaguj Reakcja

Dwie osoby ucierpiały w groźnym wypadku fiata, który dachował w środę na S3 na wysokości MOP Barwice, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie). Jak relacjonują lokalne media, na miejsce lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na S3 pod Gorzowem. Dwie osoby w szpitalu
fot. FOT. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA P/Polska Press/East News, zdj. ilustracyjne

Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło 14 września na S3 na pasach drogi ekspresowej w kierunku Gorzowa Wlkp. Serwis Poscigi.pl oraz Gorzowianin.pl informują, że osobowy fiat wypadł z jezdni i dachował.

Na miejsce wypadku dojechały trzy zastępy strażaków, policja, karetka pogotowia ratunkowego. Lądował też śmigłowiec LPR. Od razu ruszyła akcja ratunkowa.

Oglądaj

Dramatyczny wypadek na S3. Dachował fiat, dwie osoby w szpitalu

- Kierowca fiata, jadąc trasą S3 w kierunku Gorzowa, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w bariery energochłonne, w wyniku czego auto dachowało – powiedział portalowi Gorzowianin.pl Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy KMP w Gorzowie.

Dwie ranne osoby trafiły do szpitala – w karetce oraz śmigłowcem LPR. Jedna została przeniesiona na noszach. Na miejscu, jak podają Poscigi.pl, strażak zajął się małą dziewczynką z samochodu, który dachował.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Gorzowianin.pl/Poscigi.pl