Obserwuj w Google News

Nagranie Polaka podbija TikToka. Znalazł prawdziwego giganta

1 min. czytania
24.09.2022 20:27
Zareaguj Reakcja

Artur Wojtaszek pochwalił się na TikToku gigantycznym prawdziwkiem, którego znalazł podczas grzybobrania. Wideo zyskało wielką popularność. Po dwóch dniach ma już ponad 3,5 mln wyświetleń.

Grzybobranie
fot. Krzysztof Radzki/East News, TikTok/arturwuu190e/screen

Artur Wojtaszek to pasjonat motoryzacji, który do tej pory wrzucał głównie nagrania swojego przerobionego mercedesa 190 E. Hitem stało się jednak ostatnie wideo, które nagrał podczas grzybobrania.

Pod jednym z drzew Wojtaszek znalazł ogromnego prawdziwka. “Kiedy znajdziesz ponad 2 kg zdrowego prawdziwka” - napisał na TikToku. Wideo stało się bardzo popularne. W ciągu zaledwie dwóch dni obejrzano je 3,5 mln razy.

Redakcja poleca

Artur Wojtaszek pochwalił się na TikToku 2-kilogramowym prawdziwkiem

Wielu użytkowników było pod wrażeniem tak udanego grzybobrania. “Lepiej nie wysyłam mojemu ojcu, bo z lasu nie wyjdzie, dopóki większego nie znajdzie” - napisała jedna z internautek. Inna użytkowniczka zwróciła uwagę Wojtaszkowi, że nie wyrywa się grzybów z korzeniami. 

ZOBACZ TAKŻE: Objawy zatrucia grzybami: typowe i nietypowe. Nie przegap ich

Tegoroczny sezon grzybobrania w Polsce już trwa. Jeśli jednak nie znamy się na grzybach, lepiej skonsultować się ze specjalistami, ponieważ niektóre niejadalne trudno odróżnić od tych jadalnych.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl