Obserwuj w Google News

Brutalnie zamordował sąsiadkę. Zmasakrowane ciało znalazła opiekunka

2 min. czytania
31.08.2021 17:29
Zareaguj Reakcja

Przerażająca zbrodnia w Nowej Sarzynie na Podkarpaciu. 37-letni Przemysław S. wszedł do mieszkania swojej 84-letniej sąsiadki i brutalnie ją zamordował. Wiadomo, że mężczyzna przyznał się do winy. Został aresztowany. Grozi mu dożywotnie więzienie.

nowa sarzyna brutalne morderstwo
fot. Facebook

Nowa Sarzyna. Do zabójstwa doszło 10 sierpnia 2021 roku. 37-letni Przemysław S. wszedł wówczas do mieszkania swojej sąsiadki - 84-letniej Agnieszki K. - i brutalnie ją zamordował. Martwą kobietę znalazła opiekunka z Caritasu. "84-latka miała liczne obrażenia i poderżnięte gardło" - pisze "Fakt".

- Zadał pokrzywdzonej liczne rany cięte i kłute szyi i karku, liczne rany kłute klatki piersiowej z uszkodzeniem żeber strony lewej, przestrzeni międzyżebrowych, płuca lewego, powodujące nagły krwotok zewnętrzny, niedodmę płuca lewego i niedotlenienie narządów wewnętrznych, co w konsekwencji doprowadziło do zgonu pokrzywdzonej na skutek masywnego krwotoku z licznych ran szyi i klatki piersiowej - informował prok. Krzysztof Ciechanowski z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Nowa Sarzyna. 37-latek brutalnie zamordował sąsiadkę i ukradł jej 1300 zł

Jak się okazuje, Przemysław S. ukradł z mieszkania swojej ofiary 1300 zł. Jak pisze "Fakt", "potrzebował pieniędzy na alkohol. Kiedy sąsiadka nie chciała mu ich dać, wpadł w szał i zaczął ją dźgać nożem".

Redakcja poleca

Gdy ruszyło śledztwo podejrzenia od razu padły na Przemysława S. Po dwóch dniach mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut zabójstwa. – Podejrzany przyznał się do winy. Został aresztowany. Grozi mu dożywotnie więzienie – powiedział w rozmowie z "Faktem" Krzysztof Ciechanowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Pani Agnieszka K. była osobą niepełnosprawną. Miała protezę i poruszała się o kuli. – Nie miała łatwego życia, ale mimo to na jej twarzy zawsze gościł uśmiech. Była serdeczna dla wszystkich – mówi jedna z sąsiadek zamordowanej kobiety.

RadioZET.pl/ Fakt/ Gazeta Wyborcza