Obserwuj w Google News

Zwłoki dzieci znalezione w mieszkaniu. Cała trójka miała rany na szyjach

1 min. czytania
09.03.2022 12:55
Zareaguj Reakcja

Zwłoki trzech nieletnich odnaleziono w środę w jednym z mieszkań w Płocku (woj. mazowieckie). Jak wynika z nieoficjalnym informacji ciała dzieci w wieku 10, 14 i 17 lat miały rany cięte na szyjach.

Zabójstwo dzieci w Płocku
fot. MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRSS/East News (ilustracyjne)

Strażacy odnaleźli ciała dzieci w środę w jednym z mieszkań w Płocku. Jak podał serwis Remiza.pl, w środku nie było dorosłych. Ciała dzieci w wieku 10, 14 i 17 lat miały rany cięte na szyjach - dodano.

- W wyniku zgłoszenia o braku kontaktu z nastolatkiem zamieszkałym w jednym z bloków przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, strażacy podjęli interwencję. Po wejściu do mieszkania znaleźli zwłoki trójki dzieci w wieku od 10 do 17 lat - powiedział PAP rzecznik komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt Edward Mysera.

Redakcja poleca

Zwłoki dzieci w mieszkaniu w Płocku. Miały rany cięte na szyi

Jak wyjaśnił, zgłoszenie o braku kontaktu straż pożarna otrzymała od koleżanki nastolatka, który mieszkał pod wskazanym adresem. - Na miejscu nie zastano osób dorosłych - dodał st. kpt. Mysera.

Zastępca prokuratora rejonowego w Płocku Marcin Policiewicz przekazał PAP, że na zwłokach dzieci, które znaleziono w mieszkaniu, odkryto rany cięte szyi. - To wstępne ustalenie. Mogę potwierdzić, że według nich, dzieci, których zwłoki znaleziono, są w wieku 10 do 17 lat. W mieszkaniu nie było osób dorosłych - zaznaczył prokurator Policiewicz.

Podkreślił, iż na miejscu prowadzone są czynności policji z udziałem prokuratury. "Na ten moment nie możemy udzielić więcej informacji" - zastrzegł zastępca prokuratora rejonowego w Płocku.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Remiza.pl