Obserwuj w Google News

Nie żyją dzieci w wieku 3, 5 i 9 lat oraz ich matka. Tragiczny pożar domu w Unewelu

1 min. czytania
30.12.2021 16:37
Zareaguj Reakcja

39-letnia kobieta i jej troje dzieci w wieku od 3 do 9 lat zginęło w pożarze domu w Unewelu. Przyczyną zgonu było najprawdopodobniej zaczadzenie – poinformowała łódzka straż pożarna. 

Pożar
fot. ilustracyjne. PIOTR JEDZURA/REPORTER

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Unewel niedaleko Opoczna w województwie łódzkim wybuchł w czwartek po południu. Rzecznik łódzkiej straży pożarnej mł. kpt. Łukasz Górczyński przekazał tragiczną informację o czterech ofiarach żywiołu. Nie żyją 39-letnia kobieta i jej troje dzieci w wieku 3, 5 i 9 lat.

Pożar w Unewelu. Nie żyją dzieci w wieku 3, 5 i 9 lat oraz ich matka

Na miejscu pracują służby, które próbują ustalić przyczyny pożaru. – Wiemy, że rano z domu wyszedł mąż kobiety i ojciec dzieci. Potem właściwie nie było widać, że się pali. Dym zauważyli sąsiedzi dopiero po południu – relacjonował Górczyński.

Redakcja poleca

– Śmierć kobiety i jej dzieci najprawdopodobniej była skutkiem zadymienia, można powiedzieć, że się zaczadzili – podsumował strażak. Ssp. szt. Barbara Stępień z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie przekazała w rozmowie z Polsat News, że zmarłe dzieci to trzech chłopców.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/Polsat News