Obserwuj w Google News

Próba porwania 8-latki spod szkoły. "Doszło do zmuszenia dziecka do określonego zachowania"

1 min. czytania
10.09.2021 17:21
Zareaguj Reakcja

Do próby porwania 8-letniej dziewczynki doszło przed budynkiem jednej ze szkół w dolnośląskim Sycowie. Dziecku udało się uciec, a policja poszukuje niedoszłego porywacza. 

Syców
fot. Damian Klamka/East News

Do zdarzenia - o którym informują lokalne media - doszło w piątek przed budynkiem jednej ze szkół podstawowych w Sycowie (woj. dolnośląskie). Policja na razie nie podaje zbyt wielu szczegółów tej sprawy.

Syców. Próbował porwać spod szkoły 8-letnią dziewczynkę. Szuka go policja

- Potwierdzam, doszło do zmuszenia dziecka do określonego zachowania. Prowadzimy intensywne czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratury - przekazała, cytowana przez portal mojaolesnica.pl, kom. Justyna Tomaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

Redakcja poleca

Jak nieoficjalnie donosi portal, mężczyzna kierujący toyotą próbował wciągnąć 8-latkę do auta. Dziecku jednak udało się uciec, a niedoszły porywacz uciekł z miejsca zdarzenia. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/mojaolesnica.pl