Obserwuj w Google News

Wypadek na A1. Lądował śmigłowiec LPR, osoba utknęła w pojeździe

1 min. czytania
08.11.2022 17:35
Zareaguj Reakcja

W wypadku w pobliżu Radomska (woj. łódzkie), do którego doszło we wtorek na autostradzie na A1, dwie osoby zostały ranne. Jezdnia w kierunku Gdańska była całkowicie zablokowana, a w kierunku Katowic zablokowane pozostawały dwa pasy - lewy i środkowy - podali drogowcy z GDDKiA.

Wypadek na A1 pod Radomskiem
fot. Beata Zawrzel/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Wypadek na A1 wydarzył się w miejscowości Kosówka niedaleko Radomska. Jak podały służby drogowe, na autostradzie zderzyły się samochód ciężarowy i dwa auta dostawcze.

Wypadek na A1. Osoba utknęła w pojeździe, lądował LPR

Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W rejonie zderzenia pojazdów autostrada A1 była zablokowana. - Dwie osoby są ranne, jedna z nich utknęła w pojeździe - podał rzecznik KW PSP mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Redakcja poleca

Po godzinie 17 drogą można było przejechać tylko na południe. - Jezdnia do Gdańska całkowicie zablokowana. Ruch w kierunku Katowic odbywa się pasem prawym i awaryjnym - podał Piotr Szczepanik z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Oprócz policji, LPR i ratowników medycznych do akcji wyjechało pięć zastępów strażaków.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Hubert Bekrycht