Obserwuj w Google News

Siła uderzenia była tak duża, że 12-latka wyrzuciło z auta. Dramatyczny wypadek na drodze

1 min. czytania
26.07.2022 12:07
Zareaguj Reakcja

12-letni pasażer samochodu odniósł obrażenia w wyniku wypadku, do którego doszło w woj. podlaskim. Auto z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na pobocze i dachowało, a siła uderzenia była tak duża, że chłopiec wypadł z pojazdu. Do szpitala trafił również kierowca, od którego świadkowie wyczuli woń alkoholu.

Wypadek
fot. Facebook/OSP Perlejewo

Do wypadku - o którym pisze "Fakt" - doszło w poniedziałek przed godz. 15 na drodze między miejscowościami Czaje-Bagno w gminie Ciechanowiec a Stare Sypnie w gminie Grodzisk (woj. podlaskie).

Wypadek na trasie Ciechanowiec-Grodzisk. 12-latek wypadł z auta

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 52-letni kierowca opla z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad swoim pojazdem. Auto wypadło z drogi, zjechało na pobocze i dachowało.

Redakcja poleca

Interweniowała Ochotnicza Straż Pożarna z okolicznego Perlejewa, która w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia z miejsca zdarzenia:

Obrażenia odniósł zarówno 52-latek, przewieziony do szpitala w Bielsku Podlaskim, jak i 12-letni pasażer. Siła uderzenia samochodu o ziemię była tak duża, że chłopiec z niego wypadł. 12-latek został już przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Białymstoku.

Śledczy będą teraz wyjaśniać przyczyny oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia. "Fakt" przytacza też relacje świadków, według których od kierowcy czuć było alkohol. W związku z tym pobrano od niego krew, by zbadać ewentualną obecność środków odurzających w jego organizmie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Fakt.pl/Facebook