Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek na S10. Ferrari zmiażdżone po uderzeniu w barierki

1 min. czytania
11.02.2022 14:11
Zareaguj Reakcja

Bardzo groźny wypadek na obwodnicy Wyrzyska (pow. pilski), w ciągu drogi S10. Kierowca Ferrari stracił panowanie nad autem i uderzył w barierki ochronne. Przyczynę zdarzenia ustala policja.

wypaddek ferrari
fot. Facebook: OSP Wyrzysk

Wypadek na S10 na obwodnicy Wyrzyska (pow. pilski). Jak informuje miejscowa Ochotnicza Straż Pożarna, z nieznanych powodów kierowca pojazdu marki Ferrari stracił panowanie nad prowadzonym samochodem i uderzył w bariery ochronne.

Do wypadku doszło krótko po godzinie 9:00. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Na opublikowanych w sieci zdjęciach widzimy jednak, że prowadzone przez niego auto zostało mocno zmiażdżone.

Poza OSP z Wyrzyska na miejscu wypadku działali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Osieku nad Notecią, OSP Gromadno, JRG 2 w Pile, a także Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Ruch odbywał się płynnie."Apelujemy o zachowanie rozsądku na drogach w celu bezpiecznego podróżowania" - czytamy na stronie OSP Wyrzysk. 

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ OSP Wyrzysk