Tajemnicze zaginięcie Pawła. Wyszedł z domu w Anglii, trop prowadzi do Polski

08.02.2023 13:57

Trwają poszukiwania Pawła Martyniaka, Polaka zamieszkałego na stałe na terenie Wielkiej Brytanii. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w listopadzie 2021 roku. Na stronie KGP policjanci opublikowali zdjęcia zaginionego.

Paweł Martyniak
fot. Policja

Paweł Martyniak zaginął 30 listopada 2021 roku w miejscowości Gorleston w Anglii. Mężczyzna w godzinach wieczornych wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Zaginiony Paweł Martyniak może przebywać w Polsce

W środę Komenda Główna Policji poinformowała, że policja z hrabstwa Norfolk poszukuje zaginionego obywatela Polski. Z zabezpieczonych zapisów monitoringu wiadomo, że Paweł Martyniak udał się w kierunku pobliskiego nadbrzeża.

23-latek cierpi na zaburzenia psychiczne. Według śledczych istnieje duże prawdopodobieństwo, że młody mężczyzna może przebywać w Polsce.

Zaginiony Paweł jest szczupłej budowy ciała, ma około 180 cm wzrostu i ciemne kręcone włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w szare spodnie dresowe Nike, czarne buty sportowe Adidas z białą podeszwą, biały podkoszulek oraz brązowo-beżową kurtkę z białym futrzanym kołnierzem.

"Ktokolwiek ma informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia Pawła Martyniaka, proszony jest o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji pod numerem telefonu 47 72 510 05" – napisano w komunikacie.

RadioZET.pl