Tragiczny finał awantury. Nie żyją dwie młode osoby, matka i córka ciężko ranne

08.02.2023 10:32

Ciała dwóch młodych mężczyzn znaleźli policjanci w jednym z mieszkań w Bydgoszczy. Ucierpiały też dwie kobiety, które leżały na klatce schodowej: matka i córka. Obie trafiły do szpitala. W domu były dwie małe dziewczynki, które nie odniosły obrażeń. Śledczy wstępnie ustalili, że między domownikami doszło do awantury o prawo do opieki nad dziećmi.

Tragedia w Bydgoszczy
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Policja wyjaśnia okoliczności tragedii, która rozegrała się we wtorek około godz. 18.30 w mieszkaniu przy ul. Pestolazziego w Bydgoszczy. Zgłoszenie dotyczyło awantury domowej. Policjanci po przyjeździe na miejsce znaleźli na klatce schodowej dwie ranne kobiety: 71-letnią matkę i 25-letnią córkę. Drzwi do mieszkania były zamknięte, więc funkcjonariusze weszli tam siłowo dzięki pomocy strażaków. W środku były ciała dwóch mężczyzn w wieku 25- i 22-lat.

Agnieszka Adamska-Okońska z Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy potwierdziła TVN24, że prawdopodobnie doszło do awantury, która skończyła się śmiercią dwóch mężczyzn. - Służby o odgłosach dochodzących z mieszkania powiadomił sąsiad - powiedziała.

Awantura domowa w Bydgoszczy. Nie żyją dwie osoby

W mieszkaniu były dwie dziewczynki w wieku 5 i 3 lat. Dzieci nie odniosły obrażeń i trafiły do placówki wychowawczej.

Jak podało Radio PiK, ze wstępnych ustaleń policji i prokuratury wynika, że 25-letni mężczyzna przyszedł do mieszkania, w którym była jego żona z dziećmi, 22-letni partner kobiety oraz jej 71-letnia babcia i wywołał awanturę. W wyniku zajścia zginął 22-latek, a obie kobiety doznały obrażeń. Stan 25-latki jest ciężki. 25-letni mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo. W związku ze sprawą prokuratura nie poszukuje żadnej osoby.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Radio PIK/TVN24