Obserwuj w Google News

Koszmarny wypadek, auto w ogniu. Znaleziono zwęglone ciała. "To nastolatkowie"

1 min. czytania
26.11.2022 21:30
Zareaguj Reakcja

Dwie osoby zginęły w samochodzie, który w miejscowości Białe Błoto w sobotę wieczorem uderzył w drzewo, a potem spłonął. Ofiary to "19-latek oraz 17-latka, mieszkańcy powiatu sztumskiego" - podaje portal Dzierzgoń Twoje Miasto.

białe błoto wypadek
fot. Lukasz Solski /East News

Tragiczny wypadek w miejscowości Białe Błoto. Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasz Płusa poinformował PAP, że do wypadku doszło w sobotę o godz. 17.30.

Redakcja poleca

Białe Błoto. Auto uderzyło w drzewo i spłonęło. Dwie ofiary śmiertelne

Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo i zaczął się palić. - Wewnątrz ujawniono zwęglone zwłoki dwóch osób - kierowcy i pasażera - dodał Płusa.

Oglądaj

"26 listopada straż pożarna otrzymała wezwanie do samochodu w płomieniach. Udali się na miejsce w asyście policji. Auto zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. W pojeździe znaleziono zwłoki dwóch osób - jak informuje portal Dzierzgoń Twoje Miasto byli to: 19-latek oraz 17-latka, mieszkańcy powiatu sztumskiego" - podał "Dziennik Bałtycki".

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ PAP/ Dziennik Bałtycki