,

Dwie osoby wpadły do wody. Tragiczny finał akcji ratunkowej

24.03.2023 12:36

Nad rozlewiskiem w miejscowości Bogdanka doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w wyniku którego przewróciła się łódka. Dwaj wędkujący mężczyźni wpadli do wody. Strażacy wyciągnęli na brzeg poszkodowanych, jednak jednego z nich nie udało się uratować.

Policja
fot. Adam STASKIEWICZ/East News

Jak podaje lubelska policja, do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek 23 marca. 25-latek przebywający w rejonie rozlewiska w Bogdance zauważył przewracającą się łódkę. Młody mężczyzna natychmiast zadzwonił pod numer alarmowy i wezwał pomoc.

Bogdanka. Nie żyje wędkarz

Według relacji świadka do wody wpadło dwóch mężczyzn, którzy znajdowali się na pokładzie łódki. Podczas prowadzonych działań strażacy wydostali na brzeg obu poszkodowanych. Po szybkiej weryfikacji tożsamości okazało się, że są to mieszkańcy gminy Puchaczów w województwie lubelskim.

76-latek w stanie hipotermii został przewieziony do szpitala w Łęcznej. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować życia 81-letniego mężczyzny. Jego ciało zostało przekazane do zakładu medycyny sądowej, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/

Logo radiozet Dzieje się