Obserwuj w Google News

Makabryczny wypadek na quadzie. 22-latka uderzyła o ziemię i zmarła

1 min. czytania
22.03.2023 13:00
Zareaguj Reakcja

W miejscowości Boguszów-Gorce w województwie dolnośląskim doszło do tragicznego wypadku. 22-latka jadąca na quadzie spadła z pojazdu. Niestety, lekarzom nie udało się uratować jej życia.

Wypadek quada
fot. Policja w Wałbrzychu

Jak informuje wałbrzyska policja, do tragedii doszło we wtorek 21 marca na jednej z ulic w Boguszowie-Gorcach. 22-letnia mieszkanka Wałbrzycha zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku quada, który prowadziła. Młoda kobieta posiadała prawo jazdy.

Boguszów-Gorce. Zmarła 22-latka ranna w wypadku na quadzie

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 22-latka kierująca quadem w wyniku niedostosowania prędkości straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem. Następnie zahaczyła czterokołowcem o krawężnik i spadła z niego uderzając o ziemię. Kobieta z ciężkimi obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Redakcja poleca

W środę mundurowi poinformowali, że 22-latka zmarła. – Przez kilka godzin policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora prowadziła czynności zmierzające do wyjaśnienia pełnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia – przekazał rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu kom. Marcin Świeży.

Policja kolejny raz apeluje o rozwagę i zachowanie ostrożności na drogach. "Chwila nieuwagi może zakończyć się poważnym wypadkiem. Warto także wspomnieć o dostosowaniu prędkości do panujących warunków na drodze i nieprzekraczaniu tej dozwolonej" – napisano w komunikacie. "Pamiętajmy także, że poza przepisami ważny jest także zdrowy rozsądek. Zawsze miejmy na uwadze bezpieczeństwo własne, swoich bliskich oraz innych osób" – czytamy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl