Obserwuj w Google News

30-latka wypadła z okna. "Z mieszkania słychać było krzyki"

1 min. czytania
08.05.2023 07:28
Zareaguj Reakcja

Tragedia w Dąbrowie Górniczej. Nie żyje 30-latka, która wypadła z okna na trzecim piętrze budynku. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, w tym partnera kobiety.

policja
fot. JACEK BORON/REPORTER

Do tragicznego zdarzenia doszło 7 maja po godzinie 9.00 rano. Przechodzień pod blokiem przy ulicy Reymonta w Dąbrowie Górniczej natknął się na 30-latkę w piżamie i wezwał służby. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze policji, którzy próbowali reanimować kobietę.

Dąbrowa Górnicza. 30-latka wypadła z okna. Nie żyje

Na miejscu wylądował także śmigłowiec LPR. Niestety, mimo podjętej próby resuscytacji kobiety nie udało się uratować. Zginęła na miejscu.

Policja wykonywała czynności pod nadzorem prokuratora. Okazało się, że w mieszkaniu, w którym przebywała mieszkanka Dąbrowy Górniczej, były także inne osoby. Jak podał "Fakt", powołując się na świadków zdarzenia, 30-latka miała zostać wyrzucona przez okno. "Chwilę wcześniej miało dojść do awantury, z mieszkania słychać było odgłosy i krzyki" - poinformował tabloid.

Redakcja poleca

Rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej podkomisarz Bartłomiej Osmólski przekazał "Faktowi", że zostali zatrzymani dwaj mężczyźni, w tym 35-letni partner kobiety. Byli nietrzeźwi. – Sprawdzamy wszystkie okoliczności zdarzenia – powiedział funkcjonariusz.

Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok kobiety, która pomoże określić przyczynę zgonu. Policja wyjaśni, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku, czy celowego działania osób trzecich.

Jeśli doświadczasz problemów emocjonalnych, potrzebujesz porady lub wsparcia,  tutaj znajdziesz numery telefonów zaufania do organizacji oferujących pomoc w kryzysie psychicznym. W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia zadzwoń na 112.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/"Fakt"