,

Ciało ojca i 3-letniej córki w lesie. Makabryczne okoliczności śmierci dziecka

13.01.2023 12:48

13 ciosów nożem zadał swojej 3-letniej córce 37-latek z Biłgoraja (woj. lubelskie). Mężczyzna następnie popełnił samobójstwo. To nowe, dramatyczne okoliczności zbrodni z minionego tygodnia, które wykazały sekcje zwłok ofiar. Do ustaleń śledczych dotarło Radio ZET.

Zabójstwo
fot. News Lubuski/East News (zdjęcie poglądowe)

W środę 4 stycznia wieczorem w lesie w okolicy wsi Dąbrowica w powiecie biłgorajskim na Lubelszczyźnie służby znalazły dwa ciała. Od początku wszystko wskazywało na to, że mężczyzna zabił dziecko i popełnił samobójstwo.

Ciała ojca i 3-letniej córki w lesie. Dziecko otrzymało 13 ciosów nożem

Sekcje zwłok ofiar odbyły się w poniedziałek 9 stycznia. Już ze wstępnych opinii po ich przeprowadzeniu wyłania się makabryczny przebieg wydarzeń w lesie na skraju Lubelszczyzny i Podkarpacia.

Źródła Radia ZET podkreślają, że ze względu na tak dużą liczbę ciosów nożem - aż 13 - dziewczynka nie miała najmniejszych szans na przeżycie. Po zabiciu dziecka mężczyzna popełnił samobójstwo. 37-latek chorował na schizofrenię. Według nieoficjalnych ustaleń Radia ZET mężczyzna w ostatnim czasie nie leczył się i nadużywał alkoholu.

W ubiegłą środę zaginięcie męża i córki zgłosiła mieszkanka Biłgoraja. Kobieta przekazała policjantom, że mężczyzna zabrał dziecko z domu i pojechał samochodem w nieznanym kierunku. Nie było też z nim żadnego kontaktu.

Policja i straż pożarna rozpoczęły poszukiwania. Wieczorem w lesie pomiędzy wsiami Ciosmy i Dąbrowica odnaleziono auto 37-latka. Około kilometra dalej znajdowały się ciała.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Piotr Olejarz

Logo radiozet Dzieje się