Obserwuj w Google News

Dramatyczna akcja służb. Lekarze nie mogli pomóc młodej kobiecie

1 min. czytania
23.05.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Mimo natychmiastowej reakcji służb nie udało się uratować życia 28-letniej kobiety, która runęła z 9. piętra bloku w Pabianicach (woj. łódzkie). Sprawę będą teraz wyjaśniać pod nadzorem prokuratora lokalni policjanci.

Nie żyje 28-latka
fot. Adam Burakowski/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Prawdziwy dramat rozegrał się w poniedziałek przy ul. Grota-Roweckiego w Pabianicach. Jak podaje "Super Ekspress", kilkanaście minut przed godziną 15 służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o młodej kobiecie, która wypadła z okna budynku. 

Pabianice. Kobieta spadła z 9. piętra. Nie udało się jej uratować

Na miejsce natychmiast wysłano zespół medyków. Lekarze podjęli reanimacje, jednak nie mogli już nic zrobić. Kobieta zginęła na miejscu. Na ten moment wiadomo jedynie, że ofiara miała 28 lat i runęła najprawdopodobniej z 9. piętra budynku. 

Sprawą śmierci młodej kobiety zajęła się lokalna prokuratura. Śledczy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. 

Redakcja poleca

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli masz myśli samobójcze lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, warto poszukać wsparcia i pomocy specjalisty. Pod tymi numerami i adresami można uzyskać pomoc – czekają na ciebie psychologowie:

  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna: 22 425 98 48
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

RadioZET.pl/"Super Ekspress"