Obserwuj w Google News

Dwa ciała przy granicy. Policja i Straż Graniczna potwierdzają

1 min. czytania
13.01.2023 14:57
Zareaguj Reakcja

Ciało mężczyzny znaleziono w piątek w rejonie Czerlonki (woj. podlaskie) niedaleko granicy z Białorusią. To w okolicach miejsca, gdzie w czwartek znaleziono też szczątki innej osoby - poinformowała rzeczniczka Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej.

policja na granicy
fot. Piotr Molecki/East News (zdj. ilustracyjne)

W piątek przy polsko-białoruskiej granicy znaleziono zwłoki mężczyzny. To kolejne ciało w tej okolicy. Odnalezienie drugiego ciała potwierdziła rzeczniczka Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej Katarzyna Zdanowicz, a także rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Dodał, że na miejscu jest grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

Redakcja poleca

Kolejne ciało obok granicy z Białorusią. Policja przeszukuje teren

Zdanowicz poinformowała, że w piątek od rana teren ten jest przeszukiwany przez policję pod nadzorem prokuratury. To trudnodostępne, bagniste miejsce.

W czwartek wieczorem podlaska policja i prokuratura w Hajnówce potwierdziły informację o  znalezieniu w rejonie miejscowości Czerlonka zwłok jednej osoby. SG podała w piątek, że zwłoki znalezione w czwartek w Puszczy Białowieskiej, a właściwie fragmenty ciała, są w znacznym stopniu rozkładu.

Rzeczniczka Podlaskiego Oddziału SG poinformowała, że znalezione w piątek zwłoki to ciało mężczyzny.

Służby nie potwierdzają, czy mogą to być ciała migrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę polsko-białoruską.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP