Obserwuj w Google News

Mężczyzna zginął w dramatycznych okolicznościach. "Idąc, stracił równowagę"

1 min. czytania
07.06.2023 13:04
Zareaguj Reakcja

Ok. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg towarowy w miejscowości Grzymała (woj. świętokrzyskie). Trwa ustalanie tożsamości ofiary oraz szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Pociąg
fot. Piotr Kamionka/REPORTER (zdjęcie poglądowe)

Do tragicznego wypadku doszło w środę przed południem w miejscowości Grzymała niedaleko Buska-Zdroju (woj. świętokrzyskie) na linii LHS (Linia Hutnicza Szerokotorowa).

Grzymała. Nie żyje 40-latek potrącony przez pociąg

Pociąg towarowy, jadący w kierunku Chmielnika, potrącił pieszego, który z nieustalonych dotąd przyczyn znajdował się w pobliżu torów. Więcej informacji przekazał w rozmowie z Polską Agencją Prasową asp. szt. Tomasz Piwowarski z buskiej policji.

Redakcja poleca

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzania, mężczyzna w wieku ok. 40-50 lat, idący wzdłuż torów kolejowych, w pewnym momencie stracił równowagę i wpadł pod pociąg. Pieszy poniósł śmierć na miejscu - powiedział.

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny oraz przyczyn i szczegółowych okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP