Obserwuj w Google News

Tragiczna śmierć 22-latki. Policja przekazała wstrząsające informacje

1 min. czytania
06.02.2023 17:25
Zareaguj Reakcja

22-latka zginęła w miniony weekend w Karchowicach w powiecie tarnogórskim. Kobieta została potrącona przez samochód prowadzony przez pijanego 49-latka. Wiadomo, że miał on już wcześniej sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Tragiczna śmierć 22-latki
fot. Shutterstock

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę wieczorem na ul. Wiejskiej w Karchowicach w gm. Zbrosławice - przekazał sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji. "22-latka musiała poruszać się poboczem, jako że na drodze nie było chodnika" - podał "Dziennik Zachodni".

Gdy na miejsce przyjechali policjanci z wydziału ruchu drogowego i komisariatu ze Zbrosławic, ratownicy medyczni już prowadzili akcję reanimacyjną.

Karchowice. Tragiczna śmierć 22-latki

- Niestety, na pomoc było za późno. Lekarz stwierdził zgon 22-letniej mieszkanki Zawady. Decyzją prokuratora zarządzono przeprowadzenie sekcji zwłok. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczając ślady - przekazał Kubica.

Redakcja poleca

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości kierującego dostawczym fiatem okazało się, że ma on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

49-letni mieszkaniec Zawady trafił do policyjnej celi, a o jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/ Krzysztof Konopka (PAP)/ Dziennik Zachodni