Obserwuj w Google News

Tragedia na Pomorzu. Auto wyleciało z drogi, nie żyją dwie osoby

1 min. czytania
27.07.2023 09:43
Zareaguj Reakcja

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w czwartek o poranku w Klukowej Hucie na Kaszubach (woj. pomorskie). Samochód, którym jechali 70-letni kierowca i 78-letnia pasażerka, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Klukowa Huta, wypadek
fot. Adam STASKIEWICZ/East News, zdj. ilustracyjne

Do tragedii doszło na drodze wojewódzkiej nr 228 w Klukowej Hucie. Odcinek między tą miejscowością a Kartuzami został zablokowany. Jak podała PAP oficer prasowa kartuskiej policji sierż. Aldona Domaszk, do wypadku przed godz. 8 rano.

Klukowa Huta. Koszmarny wypadek, nie żyją dwie osoby

- Ze wstępnych informacji policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym 70-letni mężczyzna, najprawdopodobniej jadąc z Kartuz do Klukowej Huty, z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo – relacjonowała sierż. Domaszk. W wypadku zginęli kierowca i 78-letnia pasażerka.

Redakcja poleca

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga numer 228 między Klukową Hutą a Kartuzami była zablokowana o poranku. Policjanci wyznaczyli objazd lokalnymi drogami.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Piotr Mirowicz