Obserwuj w Google News

Pożar w komendzie policji w Koszalinie. Budynek ewakuowano

PAP
1 min. czytania
17.03.2023 10:35
Zareaguj Reakcja

W piątek na drugim piętrze Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego doszło do dużego zadymienia od zwarcia instalacji elektrycznej na korytarzu - podała PAP oficer prasowa KMP w Koszalinie nadkom. Monika Kosiec. Wszyscy bezpiecznie opuścili budynek, w tym trzy osoby zatrzymane.

Zdj. ilustracyjne
fot. NewsLubuski/East News/Zdj. ilustracyjne

Do zdarzenia doszło po godz. 7 w piątek w budynku Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przy ul. Słowackiego, w samym centrum miasta. - Na drugim piętrze, gdzie znajdują się pomieszczenia dla zatrzymanych, pojawiło się duże zadymienie - powiedziała PAP nadkom. Kosiec.

Na miejsce wysłano cztery zastępy straży pożarnej. - Jeszcze przed przyjazdem (strażaków - red.) wszyscy z budynku zostali ewakuowani, w tym trzy osoby zatrzymane - przekazała nadkom. Kosiec.

Redakcja poleca

Koszalin. Pożar w Komendzie Miejskiej Policji

Policjantka dodała, że wstępną przyczyną zadymienia było zwarcie instalacji elektrycznej nad sufitem podwieszanym na korytarzu. Strażacy po godz. 8 zakończyli działania. Nikt nie ucierpiał.

Nadkom. Kosiec powiedziała, że trwają oględziny miejsca zdarzenia z udziałem technika. - Będzie też powołany biegły z zakresu pożarnictwa. Izba zatrzymań została wyłączona z użytkowania - przekazała oficer prasowa koszalińskiej policji.

Zaznaczyła, że do czasu ponownego uruchomienia policyjnej izby zatrzymań, osoby zatrzymane będą przewożone do ościennych jednostek, w tym do Sławna i Białogardu.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Inga Domurat/Radio Szczecin/oprac. AK