Tragiczna śmierć policjantki. Ciało odnaleziono w hotelu

16.03.2023 11:18

Nie żyje 42-letnia policjantka ze Starachowic. Jak podają lokalne media, ciało kobiety znaleziono w hotelu w Skarżysku-Kamiennej. Nie wyklucza się, że 42-latka popełniła samobójstwo.

Policja
fot. Shutterstock

Do tragedii doszło w środę 15 marca. Mundurowych zaalarmowała koleżanka policjantki, która otrzymała od niej mocno niepokojąca wiadomość. "Wynikało z niej, że 42-latka jest zdesperowana i chce zrobić sobie krzywdę" – informuje portal gazety "Echo Dnia".

Skarżysko-Kamienna. Znaleziono ciało policjantki ze Starachowic

Po uzyskaniu tych informacji funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania kobiety. Trop prowadził do hotelu w Skarżysku-Kamiennej. Niestety, w jednym z pokoi dokonano tragicznego odkrycia. 42-letnia policjantka już nie żyła.

Wstępnie ustalono, że do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie. Kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. – Czynności będą kontynuowane. Będziemy dążyć do tego, aby potwierdzić, albo wykluczyć tę wersję – przekazał w czwartek prokurator Tomasz Rurarz z Prokuratury Rejonowej w Skarżysku-Kamiennej.

42-latka służyła w policji od 16 lat. – To olbrzymia tragedia, która poruszyła nas wszystkich. Będziemy szczegółowo wyjaśniać okoliczności, które sprawiły, że nasza koleżanka zakończyła życie – powiedział podinsp. Kamil Tokarski, rzecznik świętokrzyskiej policji.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli masz myśli samobójcze lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, warto poszukać wsparcia i pomocy specjalisty. Pod tymi numerami i adresami można uzyskać pomoc – czekają na ciebie psychologowie:

  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna: 22 425 98 48
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

RadioZET.pl/echodnia.eu