Obserwuj w Google News

25-latka zemdlała pod prysznicem. Nie żyje

1 min. czytania
19.02.2023 21:47
Zareaguj Reakcja

Tragedia w Krapkowicach (woj. opolskie). 25-latka zasłabła podczas kąpieli. Niestety, nie udało się jej uratować. Służby podały wstępną hipotezę dotyczącą zgonu młodej kobiety. 

karetka
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER (zdj. ilustracyjne)

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 10.30. W jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego w Krapkowicach ratownicy znaleźli 25-latkę, która zasłabła podczas kąpieli. Jak poinformował dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej, pomimo próby reanimacji, kobieta zmarła.

Krapkowice. Nie żyje 25-latka, która zasłabła w kąpieli

Służby ratownicze wezwano do jednego z mieszkań przy ulicy Kilińskiego. Pod prysznicem zasłabła tam 25-letnia kobieta.

Redakcja poleca

Przybyli na miejsce policjanci, widząc, że w lokalu jest piecyk gazowy, wynieśli poszkodowaną z lokalu i rozpoczęli resuscytację. Niestety, pomimo wysiłków ratowników, lekarz stwierdził zgon poszkodowanej.

Jedną z potencjalnych przyczyn śmierci kobiety jest zatrucie tlenkiem węgla. Strażacy, którzy zmierzyli jego poziom w mieszkaniu, nie odnotowali większych przekroczeń stężenia tego gazu. Policja przed ich przyjazdem jednak przewietrzyła lokal.

ZOBACZ TAKŻE:  Zatrucie czadem (tlenkiem węgla). Objawy i pierwsza pomoc

Jak podaje TVP3 Opole, za możliwością zaczadzenia przemawiają objawy zatrucia u dwóch psów, które przebywały w mieszkaniu. Oficjalne przyczyny zgonu młodej kobiety określi autopsja.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP/TVP3 Opole