Obserwuj w Google News

Młody mężczyzna wypadł z łodzi. Jego ciało znaleziono na głębokości 7 metrów

1 min. czytania
10.09.2023 11:54
Zareaguj Reakcja

26-latek zginął w jeziorze Gopło w Kruszwicy (woj. kujawsko-pomorskie) po wypadnięciu z motorówki. Trwa śledztwo w tej sprawie. Z ustaleń służb wynika, że łodzią podróżowało więcej osób.

Kruszwica
fot. Damian Klamka/East News (zdjęcie poglądowe), Facebook/Nadgoplańskie WOPR Kruszwica

Polska Agencja Prasowa podawała w sobotę wieczorem, że na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, w tym specjalną grupę ratownictwa wodno-nurkowego z Włocławka oraz specjalistyczną grupę sonarową z Torunia.

Kruszwica. 26-latek wypadł z łodzi. Mężczyzna nie żyje

Dyżurny z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu poinformował PAP w niedzielę rano, że w sobotę wieczorem odnaleziono ciało 26-latka. Utonął po wypadnięciu z łodzi motorowej.

Redakcja poleca

Jak przekazało Nadgoplańskie WOPR w Kruszwicy, cytowane przez lokalny portal mojakruszwica.pl, ciało mężczyzny znajdowało się na głębokości 7 metrów.

Oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu asp. szt. Izabella Drobniecka przekazała - również w rozmowie z PAP - że na łodzi przebywało więcej osób.

- W godzinach wieczornych ciało mężczyzny zostało odnalezione. Stwierdzono zgon. Trwa śledztwo w tej sprawie pod nadzorem prokuratury - podkreśliła.

Nie przegap

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.