,

Tragiczny wypadek na zaśnieżonej drodze. Nie żyje kobieta

04.02.2023 09:33

Tragiczny wypadek w miejscowości Krzywe Koło w powiecie gdańskim. Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Zginęła 46-letnia kobieta. Drogowcy apelują do kierowców o ostrożną jazdę. W większości województw utrzymuje się błoto pośniegowe.

Wypadek, Krzywe Koło
fot. OSP Pszczółki

Do śmiertelnego wypadku na lokalnej drodze doszło w sobotę nad ranem. – W miejscowości Krzywe Koło z niewyjaśnionych przyczyn samochód osobowy uderzył w drzewo – przekazał dyżurny ZDW w Gdańsku Daniel Strzeliński. W wyniku zdarzenia zmarła 46-letnia kobieta.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy z okolicznych OSP oraz Komendy Powiatowej PSP w Pruszczu Gdańskim. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Na zdjęciu opublikowanym przez strażaków widać, że droga jest całkowicie biała.

Śnieżyce nad Polską. Trudne warunki na drogach

Piątkowy atak zimy spowodował, że warunki na drogach są trudne. W sobotę rano Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, że w większości województw utrzymuje się błoto pośniegowe. W związku z tym drogowcy apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

RadioZET.pl/PAP