Obserwuj w Google News

Tragiczny finał awantury na osiedlu w Legionowie. Nie żyje jedna osoba

1 min. czytania
18.03.2023 13:06
Zareaguj Reakcja

Policjanci i strażacy w piątek późnym wieczorem w Legionowie reanimowali 22-letniego mężczyznę, któremu zadano ranę ciętą szyi - donosi TVN Warszawa. Niestety, 22-latka nie udało się uratować. Policja aresztowała cztery osoby. 

Zdj. ilustracyjne
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/Zdj. ilustracyjne

Tragedia rozegrała się w piątek późnym wieczorem na Osiedlu Młodych w Legionowie. Policja została wezwana do awanturujących się osób.  

Rzeczniczka legionowskiej policji Justyna Stopińska przekazała, że jest jedna śmiertelna ofiara zajścia. Policjanci zatrzymali cztery osoby, które zostaną przesłuchane w sobotę i niedzielę, po tym jak wytrzeźwieją.

Redakcja poleca

Legionowo. Nie żyje 22-latek, miał ranę ciętą szyi

Jak ustalił reporter TVN Warszawa, ofiara to 22-latek z raną ciętą szyi, który był reanimowany w pobliżu ulicy Olszankowej przez policjantów i strażaków. Na drodze obok kosza na śmieci policjanci znaleźli nóż kuchenny. 

Służby pracowały na miejscu do godz. 4. Dokładne okoliczności zdarzenia są wyjaśniane pod nadzorem prokuratora. - Śledztwo prowadzone jest obecnie w sprawie z art. 148 Kodeksu karnego, czyli zabójstwa - poinformował Gazetę Powiatową prokurator Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

- Część z zatrzymanych zostanie przesłuchana w charakterze świadków, jedna osoba, która zraniła mężczyznę i doprowadziła do jego śmierci, usłyszy zarzut zabójstwa - dodał prokurator Remigiusz Krynke.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/TVN Warszawa/Gazeta Powiatowa/PAP