,

Brat postrzelił siostrę. 11-latka trafiła do szpitala

PAP
31.01.2023 23:20

W powiecie skierniewickim (woj. łódzkie) 14-latek postrzelił z broni palnej swoją 11-letnią siostrę. - Dziewczynka jest w szpitalu. Broń pochodzi prawdopodobnie z okresu II wojny światowej - powiedziała wieczorem PAP rzeczniczka Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi kom. Aneta Sobieraj.

Ranna nastolatka
fot. waller66/Shutterstock (ilustracyjne)

Do dramatycznych wydarzeń doszło we wtorek po południu w małej miejscowości w powiecie skierniewickim (woj. łódzkie).

- Otrzymaliśmy informację, że 14-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego postrzelił swoją 11-letnią siostrę - przekazała w rozmowie z PAP Sobieraj. - Dziewczynka w dość poważnym stanie trafiła do szpitala - zaznaczyła.

Skierniewice. Brat postrzelił siostrę

- Broń pochodzi prawdopodobnie z okresu II wojny światowe - dodała. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Na razie nie wiadomo, jak doszło do postrzelenia 11-latki.

Serwis RMF24 podał, że tuż po wypadku policja rozmawiała z chłopcem. Powiedział on, że karabin znalazł w lesie. "Do postrzału doszło w czasie czyszczenia broni. To był przypadek, bo karabin po prostu nagle wypalił" - napisał serwis.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Hubert Bekrycht

Logo radiozet Dzieje się