,

Zaginęła 15-letnia Amelia. Policja prosi o pomoc w jej poszukiwaniach

31.01.2023 22:11

Policja z Ostrzeszowa (woj. wielkopolskie) poszukuje 15-letniej Amelii Trzeciak. Jak poinformowała Wirtualna Polska, dziewczyna była ostatni raz widziana w poniedziałek.

Amelia Trzeciak
fot. Policja

Amelia Trzeciak wyszła z domu 30 stycznia. Od tej pory 15-latka nie wróciła do najbliższych ani nie skontaktowała się z członkami rodziny i przyjaciółmi. -  Ostatni raz była widziana ok. godz. 18.30 przy ul. Granicznej w wielkopolskim Ostrzeszowie - mówiła st. asp. Magdalena Hańdziuk z KPP Ostrzeszów, cytowana przez WP.

Ostrzeszów. Zaginęła 15-letnia Amelia

W dniu zaginięcia miała na sobie czarny dres oraz niebieską kurtkę z pomarańczowym podszyciem. Amelia ma 168 cm wzrostu i ciemne włosy. Amelia ma także ciemne oczy o piwnej barwie. Policja dodała, że dziewczyna nie zabrała ze sobą dokumentów.

"Wszystkie osoby, które posiadają informacje o miejscu przebywania nieletniej, proszone są o kontakt z ostrzeszowską jednostką policji pod nr 47 77 57 200 lub 47 77 57 211" - zaapelowali funkcjonariusze.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Wirtualna Polska

Logo radiozet Dzieje się