Obserwuj w Google News

Nie żyje radny Łukasz Borys. "Nie możemy uwierzyć..."

1 min. czytania
05.06.2023 16:53
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Łukasz Borys, radny powiatu piskiego. Samorządowiec zmarł nagle w wieku 36 lat. "Odszedłeś do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawiłeś smutek i żal" – napisali w nekrologu bliscy mężczyzny.

Łukasz Borys
fot. Facebook.com/Łukasz Borys

Smutną informację o śmierci Łukasza Borysa przekazała "Gazeta Olsztyńska". 36-letni samorządowiec z województwa warmińsko-mazurskiego zmarł niespodziewanie w sobotę 3 czerwca. Radny powiatu piskiego był również nauczycielem angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym w Piszu.

"Są ludzie, którzy energią i uśmiechem zarażają innych. Są ludzie pełni pasji. Są fachowcy, których nie da się zastąpić. Są spotkania, o których się nie zapomina. Są dobrzy ludzie, którzy odchodzą za szybko. Łukaszu, nie możemy uwierzyć..." – czytamy w mediach społecznościowych szkoły.

Zmarł radny Łukasz Borys. Pogrzeb odbędzie się 6 czerwca

Łukasz Borys był mieszkańcem Białej Piskiej. Od 2014 roku zasiadał w Radzie Powiatu Pisz, gdzie reprezentował okręg wyborczy nr 1: Miasto i Gminę Biała Piska. "Jak mówią mieszkańcy miasta, był bardzo aktywnym samorządowcem i po prostu dobrym człowiekiem" – napisała "Gazeta Olsztyńska".

Pogrzeb 36-latka odbędzie się we wtorek 6 czerwca o godzinie 13:00 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Białej Piskiej. Łukasz Borys zostanie pochowany na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/"Gazeta Olsztyńska"