,

Tajemnicza śmierć kobiety. Nadpalone zwłoki w domu sąsiada

12.01.2023 10:58

W Małujowicach w woj. opolskim znaleziono nadpalone zwłoki kobiety. Policja nie wyklucza, że ktoś mógł przyczynić się do jej śmierci. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają szczegółowe okoliczności tragedii.

Policja
fot. Shutterstock

Policja poinformowała, że zwłoki kobiety z widocznymi śladami podpalenia znaleziono 11 stycznia późnym popołudniem. Porażającego odkrycia dokonano w kotłowni domu należącego do sąsiada ofiary.

Małujowice. Nadpalone zwłoki kobiety w kotłowni

– Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta została objęta ogniem. Po przybyciu naszych zastępów na miejscu zdarzenia była już policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Nasze działania głównie polegały na pomocy innym służbom – relacjonował w rozmowie z portalem brzeg24.pl asp. Marek Zagórski z PSP w Brzegu.

Mundurowi odmówili podania bardziej szczegółowych okoliczności zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji lokalnych mediów jedna z hipotez zakładała, że kobieta mogła zginąć w wyniku wypadku podczas rozpalania w piecu. Policja sprawdza też, czy do śmierci kobiety mogły się przyczynić osoby trzecie.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/brzeg24.pl

Logo radiozet Dzieje się