Obserwuj w Google News

Tragiczny wypadek na A2 pod Warszawą. "Przeleciał nad barierką"

1 min. czytania
20.04.2023 08:23
Zareaguj Reakcja

Jedna osoba zginęła w wypadku na A2 koło miejscowości Michałówek (woj. mazowieckie). - Ruch odbywa się pasami prawymi – poinformował Jarosław Kowalczyk z Punktu Informacji Drogowej Centrali GDDKiA. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

Michałówek, wypadek A2
fot. Beata Zawrzel/REPORTER, zdj. ilustracyjne

Tragiczny wypadek na A2 w Michałówku, niedaleko Warszawy. Przed godz. 7 w czwartek na autostradzie na odcinku Halinów - Lubelska zderzyły się dwa samochody.

- Zderzyły się dwa auta dostawcze. Wygląda na to, że po uderzeniu jeden z pojazdów przeleciał nad barierką i znalazł się po przeciwległej stronie drogi - opisywał z miejsca zdarzenia reporter tvnwarszawa.pl.  

Michałówek. Tragiczny wypadek na A2. Zderzyły się busy 

- Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, jedna osoba znajdowała się poza pojazdem. Była nieprzytomna – relacjonował Maciej Łodygowski. - Ratownicy podjęli działania mające przywrócić czynności życiowe, ale niestety się nie udało – dodał strażak z Otwocka.

a2-michalowej
fot. screen: Google Street View, sytuacja na A2 pod Warszawą po godzinie 8 rano

Na miejsce wezwano ratowników w śmigłowcu LPR. Jeden z samochodów stał na pasie w kierunku Warszawy, a drugi w kierunku Terespola. Trasa była początkowo zablokowana w obu kierunkach, a po godz. 8 ruch odbywał się wyłącznie prawymi pasami. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 10.

Redakcja poleca

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP - Wojciech Kamiński/Tvnwarszawa.pl